„Доставка на гориво за отопление, за нуждите на учрежденията на бюджетна издръжка в Община Плевен”

Deadline:N/A

Tender information
Плевен
Type
Contract award
Procedure
Negotiated without a call for competition
Ref. number
601538
Estimated value
€434,000
Duration
4 years
Предмет на поръчката е доставка на гориво за отопление  - Газьол за ПКЦ, със съдържание на сяра, не повече от 0,001%, CPV 09134000-7 и код по КН 27101944. Дейността обхваща периодични доставки на гориво за отопление за учрежденията на бюджетна издръжка към Община Плевен, франко -  склада на обектите, съгласно списък към техническата спецификация.  Количествата на заявения газьол за ПКЦ се определят в зависимост от конкретната необходимост на Купувача и в рамките на бюджетните му средства. Очакваният обем на доставките за четири сезона, до 30.04.2030 г.  са:  Газьол за ПКЦ – 86 000 литра на сезон или общо 344 000 литра за целия срок на договора. Посочените количества са прогнозни, с възможност за промяна +/- 20%. Купувачът си запазва правото, в зависимост от нуждите на обектите и финансовия ресурс, с който разполага, да не възлага заявки за цялата стойност на договора. Горивата трябва да съответстват на нормативно установените изисквания за качество, съгласно “Наредбата за изискванията за качество на течните горива, условията, реда и начина за техния контрол”, приета с ПМС №156 от 15.07.2003 г. и последващите я изменения.
Buyer
ОБЩИНА ПЛЕВЕН
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconИНТРЕЙДИНГ ЕООДtenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
3 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.