«Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»

Deadline:7 Oct 2026, 12:00

Tender information
Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Estimated value
€403,225.81
Duration
6 months
Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοιχτού Διαγωνισμού άνω των ορίων, μέσω ΕΣΗΔΗΣ, για την προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού στο πλαίσιο υλοποίησης του Υποέργου 1 με τίτλο «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η Παμμακάριστος» της Πράξης «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»» (Κωδικός ΟΠΣ που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση, από το Πρόγραμμα ΕΣΠΑ «ΑΤΤΙΚΗ 2021-2027» , εκτιμώμενης αξίας 403.225,81€ μη περιλαμβανομένου ΦΠΑ (εκτιμώμενη αξία σύμβασης με ΦΠΑ: 500.000,00€, ΦΠΑ: €96.774,19 €)

ΤΜΗΜΑ 1: 1- Προμήθεια πλήρους ενδοσκοπικού πύργου, αποτελούμενου από γαστροσκόπιο, κολονοσκόπιο και πλυντήριο ενδοσκοπίων

Τμήμα 1: Προμήθεια 1 πλήρους ενδοσκοπικού πύργου, αποτελούμενου από γαστροσκόπιο, κολονοσκόπιο και πλυντήριο ενδοσκοπίων, εκτιμώμενης αξίας €201.612,90 πλέον ΦΠΑ 24% €48.397,1 (εκτιμώμενη αξία συμπ. ΦΠΑ €250.000,00).

ΤΜΗΜΑ 2: 2- Προμήθεια ψηφιακού ακτινολογικού μηχανήματος οροφής με ενσωματωμένα συστήματα ψηφιακής απεικόνισης επίπεδων ανιχνευτών, ψηφιακή κονσόλα με ηλεκτρονικό υπολογιστή και σύστημα DICOM

Τμήμα 2: Προμήθεια 1 ψηφιακού ακτινολογικού μηχανήματος οροφής με ενσωματωμένα συστήματα ψηφιακής απεικόνισης επίπεδων ανιχνευτών, ψηφιακή κονσόλα με ηλεκτρονικό υπολογιστή και σύστημα DICOM, εκτιμώμενης αξίας €201.612,90 πλέον ΦΠΑ 24% €48.397,1 (εκτιμώμενη αξία συμπ. ΦΠΑ €250.000,00).

Buyer
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ«Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
35 days left
Important dates
31 Aug - Publication date
7 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.