„Доставка на копирна хартия за нуждите на РЗИ Габрово“
Deadline:N/A
Tender information
Габрово
Type
Contract award
Procedure
Open procedure
Ref. number
599373
Estimated value
€1,000
Contract type
Framework agreement
Duration
12/08/2026 - 11/06/2027
Хартия копирна А4 /500 листа в опаковка/ Нерециклирана;
Формат: А4;
Маса на единица площ /g/m2 БДС EN ISO 536:2020: 80 ±3 g/m2;
CIE Белота (D65/10(+UV) ISO 11475:2017): Мин. 146;
Дебелина /микрометри/ (БДС EN ISO 534:2012): Мин.103
Хартия копирна А4 /500 листа в опаковка/ Нерециклирана;
Формат: А4;
Маса на единица площ /g/m2 БДС EN ISO 536:2020: 80 ±3 g/m2;
CIE Белота (D65/10(+UV) ISO 11475:2017): Мин. 146;
Дебелина /микрометри/ (БДС EN ISO 534:2012): Мин.103
Buyer
РЕГИОНАЛНА ЗДРАВНА ИНСПЕКЦИЯ - ГАБРОВО
Contract award
Documents
Buyer
РЕГИОНАЛНА ЗДРАВНА ИНСПЕКЦИЯ - ГАБРОВО
Contract awarded
Important dates
31 Aug - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus