Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, ниво "Е", минерално без биокомпоненти

Deadline:N/A

Tender information
Сливен
Type
Contract award
Procedure
Negotiated without a call for competition
Ref. number
555114
Estimated value
€166,000,000
Duration
25/08/2026 - 25/09/2027
Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, ниво "Е", минерално без биокомпоненти, съгласно чл. 50, ал. 1 от Закона за енергията от възобновяеми източници.  Прогнозното количество е до 177 488 тона ± 0,5 % и Възложителят си запазва правото да сключи договор до размера на осигурените финансови средства. Дизеловото гориво следва да отговаря на показателите, посочени в Приложение № 2 към чл. 6, т. 2  от Наредбата за изискванията за качеството на течните горива, условията, реда и начина за техния контрол. Доставката се осъществява по график, уточнен с възложителя. Доставката се извършва с ЖП транспорт и/или по продуктопровод. Количеството на горивото се определя по масов разходомер, посочен от Възложителя. Всяка партида или цялото количество в един резервоар, се приема след окачествяване, извършено от фирма за стоков контрол, определена от Възложителя, като разходите за окачествяването са за сметка на Изпълнителя. Срокът на доставка е до 12 (дванадесет) месеца от издаване на складов запис за влог на горивото в склад, регистриран по реда на чл. 38 от ЗЗНН. Начинът и условията на плащане са подробно описани в поръчката-спецификация. На основание чл. 79, ал. 4 от ЗОП, договорът се сключва по правилата на съответната борса. Съгласно поръчката-спецификация, следва да се сключи минимум един контракт.
Buyer
Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconПЕТРОЛ ЕНЕРДЖИ ЕООДtenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
3 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.