Sukcesywne dostawy kruszywa betonowego z recyklingu

Deadline:N/A

Tender information
Extra-Regio NUTS 3
Poland
Type
Contract award
Procedure
Open procedure
Duration
03/09/2026 - 03/09/2028
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszywa betonowego z recyklingu o frakcji 0/63mm w ilości 5 000,00 ton. Przeznaczenie: podbudowa zasadnicza nawierzchni drogi Wymagania WT – 4 Poprzez sformułowanie „wymaganie WT - 4” Zamawiający rozumie, że dostarczane kruszywa powinny odpowiadać wymaganiom jakościowym i technicznym wymienionym w Tabeli 6 w dokumencie WT – 4 stanowiącym załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr 102 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 19.11.2010r., w sprawie stosowania wymagań technicznych na drogach krajowych. Zamawiający wymaga, aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z podaniem lokalizacji, ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia, w godz. 7:00 – 17:00 z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze). Z uwagi na możliwość występowania ograniczeń nośności dróg publicznych i leśnych ( w tym DMC), uzyskanie wszelkich stosownych pozwoleń na przejazdy od zarządcy drogi w całości leży po stronie Wykonawcy i odbywa się na jego koszt. Ze względu na ograniczoną przestrzeń manewrową i specyfikę terenu budowy dróg leśnych, rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez przedstawiciela zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający zastrzega możliwość kontrolnego ważenia dostarczonego materiału na losowo wybranej przez siebie wadze samochodowej z ważną legalizacją. Koszt weryfikacji wagowej obciąża Wykonawcę w przypadku stwierdzenia niedowagi. W celu zapewnienia należytej jakości Wykonawca zobowiązuje się że na każde żądanie Zamawiającego (w toku realizacji zamówienia) dostarczy aktualne deklaracje zgodności lub deklaracje właściwości użytkowych dla dostarczanych kruszyw. Zamawiający nie dopuszcza kruszyw ze skał wapiennych z wyłączeniem skał dolomitowych
Buyer
Zespół Składnic Lasów Państwowych w Siedlcach
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconRoboty Ziemne Michał Barszcztenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
4 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.