Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jarosław w roku 2027

Deadline:5 Oct 2026, 10:00

Tender information
Przemyski
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
UG.271.22.2026
Duration
01/01/2027 - 31/12/2027
III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jarosław. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Jarosław w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktami wykonawczymi, a także aktualnymi w okresie wykonywania zamówienia zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa podkarpackiego i przepisami prawa miejscowego w szczególności określającymi szczegółowy sposób i zakres świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jarosław. Od właścicieli nieruchomości, na których powstają odpady odbierana i zagospodarowana będzie każda ilość odpadów komunalnych wystawionych przed nieruchomościami t. j.: a) zmieszane odpady komunalne - wraz z odbiorem odpadów zmieszanych dopuszcza się odbiór popiołu w workach z nieruchomości jednorodzinnych, b) zbierane selektywnie odpady komunalne (t. j.: tworzywa sztuczne, szkło, papier i tektura, metal), z wyłączeniem odpadów, o których mowa w pkt 2) /odpady ulegające biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów/; 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegające biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów z zastrzeżeniem, iż bioodpady powstające na terenie nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym nie będą odbierane od właścicieli tych nieruchomości, którzy zadeklarowali kompostowanie bioodpadów i korzystają z ulgi z tego tytułu- prowadzone jako odrębne postepowanie (zadanie częściowe nr 2); 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów z wyłączeniem odpadów, o których mowa w pkt 2) odpady ulegające biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów/ z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie oczyszczalni ścieków we wsi Tuczempy przy ul. Sanowej 21 i we wsi Kostków numer 95A, dostarczonych przez właścicieli nieruchomości (zadanie częściowe nr 3); 4) Dostarczenie do nieruchomości zamieszkałych worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w ramach zaoferowanej ceny; 5) Na terenie Gminy Jarosław obowiązywał będzie system mieszany zbiórki odpadów komunalnych, t. j.: pojemnikowo – workowy. Wywóz odpadów zmieszanych oraz segregowanych odbywać się będzie zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jarosław uchwalonym uchwałą nr VII/187/2019 Rady Gminy Jarosław z dnia 17 października 2019 r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jarosław wraz z uchwałą nr VII/126/2020 z 20 października 2020 r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jarosław i uchwałą nr X/161/2021 Rady Gminy Jarosław z dnia 6 października 2021 r. zmieniającą uchwałę w sprawie regulaminu czystości i porządku na terenie Gminy Jarosław – stanowiącymi załącznik do SWZ oraz uchwale nr VII/188/2019 Rady Gminy Jarosław z dnia 17 października 2019 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi – stanowiącą załącznik nr 11 do SWZ; 6) Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) odbywać się będzie zgodnie z zasadami określonymi ww. Uchwałą Nr VII/188/2019 Rady Gminy Jarosław z dnia 17 października 2019 r. – stanowiącą załącznik do SWZ; 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ; 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia liczby obsługiwanych nieruchomości w zakresie odbierania odpadów komunalnych. Zmiana liczby obsługiwanych nieruchomości nie będzie powodować zmiany umowy, ani zmiany wartości zamówienia; 9) Hierarchią sposobów postępowania z odpadami zgodnie z ustawą o odpadach, właściwą uchwałą Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz uchwałami Rady Gminy Jarosław. II. Tryb udzielenia zamówienia. 1. Przetarg nieograniczony art. 132 w rozumieniu ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „Pzp” 2. Zamawiający prowadzi postępowanie z zastosowaniem art. 139 Pzp w związku z czym najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Zamawiający. Gmina Jarosław ul. Piekarska 5 37-500 Jarosław NIP: 7922032621 REGON: 650900482 Adres e-mail: zam.pub@jaroslaw.itl.pl Strona internetowa: www.gminajaroslaw.pl tel.: 16 624 86 10, fax.: 16 624 86 13, godziny pracy: pn.-pt.-od 7:30 do 15:30, adres strony internetowej prowadzonego postępowania, w tym na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z prowadzonym postępowaniem: https://platformazakupowa.pl/pn/jaroslaw.

CZĘŚĆ nr 1 - Zadanie nr 1 – Odbiór i zagospodarowanie zmieszanych i selektywnie zbieranych odpadów komunalnych

CZĘŚĆ nr 1 - Zadanie nr 1 – Odbiór i zagospodarowanie zmieszanych i selektywnie zbieranych odpadów komunalnych Warunki udziału w postępowaniu oraz podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania warunków udziału, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawcy, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, oświadczenie o którym mowa w art. 125 Pzp. 1. Warunki udziału w postępowaniu: 1.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 1.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów (dla wszystkich 3 zadań częściowych) 1.2.1. Określenie warunku: 1) wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Wójta Gminy Jarosław w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zgodnie z wymogami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie; 2) wpis do prowadzonego przez Marszałka Województwa rejestru BDO o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie dysponowania zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie. Uwaga: Wykonawca musi zapewnić posiadanie uprawnień wynikających z odpowiednich zezwoleń oraz wpisów do właściwych rejestrów przez cały okres realizacji zamówienia. 1.2.2 Zamawiający określa w następujący sposób spełnianie ww. warunku przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Warunek będzie spełniony, jeżeli wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada ww. uprawnienia i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 1.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa. Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 1.4. Zdolność techniczna lub zawodowa. 1.4.1. Określenie warunków: W przypadku zadania częściowego nr 1 Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej, jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował w okresie realizacji zamówienia, co najmniej: 1) dwoma samochodami specjalnymi (śmieciarkami) wyposażanymi w narzędzia lub urządzenia umożliwiające sprzątanie terenu po opróżnieniu pojemników; 2) jednym samochodem specjalistycznymi bezpylnymi o minimalnej kubaturze 5 m3 - do odbierania odpadów zmieszanych wyposażanym w narzędzia lub urządzenia umożliwiające sprzątanie terenu po opróżnieniu pojemników; 3) jednym samochodem skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 4) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). W przypadku zadania częściowego nr 2 1) dwoma samochodami skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 2) jednym samochodem przystosowanym do odbioru odpadów (kontenerów KP) (np. bramowiec, hakowiec); 3) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). W przypadku zadania częściowego nr 3 1) jednym samochodem skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 2) jednym samochodem skrzyniowym z dźwigiem (HDS) do odbioru odpadów wielkogabarytowych; 3) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej i zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie dysponowania zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie. UWAGA: 1. Zamawiający wymaga, aby wszystkie pojazdy posiadały aktualne badania techniczne oraz ubezpieczenie w zakresie OC przez cały okres trwania umowy. 2. Zamawiający dopuszcza wykazywanie się pomiędzy zadaniami częściowymi tą samą bazą magazynowo – transportową. 3. Zamawiający nie dopuszcza wykazywania pomiędzy zadaniami częściowymi tymi samymi pojazdów.

CZĘŚĆ nr 2 - Zadanie nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegające biodegradacji

CZĘŚĆ nr 2 - Zadanie nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegające biodegradacji Warunki udziału w postępowaniu oraz podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania warunków udziału, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawcy, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, oświadczenie o którym mowa w art. 125 Pzp. 1. Warunki udziału w postępowaniu: 1.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 1.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów (dla wszystkich 3 zadań częściowych) 1.2.1. Określenie warunku: 1) wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Wójta Gminy Jarosław w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zgodnie z wymogami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie; 2) wpis do prowadzonego przez Marszałka Województwa rejestru BDO o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie dysponowania zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie. Uwaga: Wykonawca musi zapewnić posiadanie uprawnień wynikających z odpowiednich zezwoleń oraz wpisów do właściwych rejestrów przez cały okres realizacji zamówienia. 1.2.2 Zamawiający określa w następujący sposób spełnianie ww. warunku przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Warunek będzie spełniony, jeżeli wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada ww. uprawnienia i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 1.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa. Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 1.4. Zdolność techniczna lub zawodowa. 1.4.1. Określenie warunków: W przypadku zadania częściowego nr 1 Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej, jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował w okresie realizacji zamówienia, co najmniej: 1) dwoma samochodami specjalnymi (śmieciarkami) wyposażanymi w narzędzia lub urządzenia umożliwiające sprzątanie terenu po opróżnieniu pojemników; 2) jednym samochodem specjalistycznymi bezpylnymi o minimalnej kubaturze 5 m3 - do odbierania odpadów zmieszanych wyposażanym w narzędzia lub urządzenia umożliwiające sprzątanie terenu po opróżnieniu pojemników; 3) jednym samochodem skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 4) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). W przypadku zadania częściowego nr 2 1) dwoma samochodami skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 2) jednym samochodem przystosowanym do odbioru odpadów (kontenerów KP) (np. bramowiec, hakowiec); 3) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). W przypadku zadania częściowego nr 3 1) jednym samochodem skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 2) jednym samochodem skrzyniowym z dźwigiem (HDS) do odbioru odpadów wielkogabarytowych; 3) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej i zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie dysponowania zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie. UWAGA: 1. Zamawiający wymaga, aby wszystkie pojazdy posiadały aktualne badania techniczne oraz ubezpieczenie w zakresie OC przez cały okres trwania umowy. 2. Zamawiający dopuszcza wykazywanie się pomiędzy zadaniami częściowymi tą samą bazą magazynowo – transportową. 3. Zamawiający nie dopuszcza wykazywania pomiędzy zadaniami częściowymi tymi samymi pojazdów.

CZĘŚĆ nr 3 - Zadanie nr 3 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

CZĘŚĆ nr 3 - Zadanie nr 3 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Warunki udziału w postępowaniu oraz podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania warunków udziału, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawcy, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, oświadczenie o którym mowa w art. 125 Pzp. 1. Warunki udziału w postępowaniu: 1.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 1.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów (dla wszystkich 3 zadań częściowych) 1.2.1. Określenie warunku: 1) wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Wójta Gminy Jarosław w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zgodnie z wymogami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie; 2) wpis do prowadzonego przez Marszałka Województwa rejestru BDO o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie dysponowania zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie. Uwaga: Wykonawca musi zapewnić posiadanie uprawnień wynikających z odpowiednich zezwoleń oraz wpisów do właściwych rejestrów przez cały okres realizacji zamówienia. 1.2.2 Zamawiający określa w następujący sposób spełnianie ww. warunku przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Warunek będzie spełniony, jeżeli wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada ww. uprawnienia i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 1.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa. Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 1.4. Zdolność techniczna lub zawodowa. 1.4.1. Określenie warunków: W przypadku zadania częściowego nr 1 Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej, jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował w okresie realizacji zamówienia, co najmniej: 1) dwoma samochodami specjalnymi (śmieciarkami) wyposażanymi w narzędzia lub urządzenia umożliwiające sprzątanie terenu po opróżnieniu pojemników; 2) jednym samochodem specjalistycznymi bezpylnymi o minimalnej kubaturze 5 m3 - do odbierania odpadów zmieszanych wyposażanym w narzędzia lub urządzenia umożliwiające sprzątanie terenu po opróżnieniu pojemników; 3) jednym samochodem skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 4) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). W przypadku zadania częściowego nr 2 1) dwoma samochodami skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 2) jednym samochodem przystosowanym do odbioru odpadów (kontenerów KP) (np. bramowiec, hakowiec); 3) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). W przypadku zadania częściowego nr 3 1) jednym samochodem skrzyniowymi o ładowności minimalnej 3,5 Mg- do odbierania selektywnie zebranych odpadów komunalnych; 2) jednym samochodem skrzyniowym z dźwigiem (HDS) do odbioru odpadów wielkogabarytowych; 3) bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Jarosław lub w odległości nie większej niż 60 km od granicy Gminy Jarosław na terenie do którego posiada tytuł prawny – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 11.01.2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r., poz. 122). Zamawiający informuje, że wykonawca może potwierdzić spełnianie warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej i zawodowej za pomocą certyfikatu wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzającego udzielenie certyfikacji w zakresie dysponowania zdolności do należytego wykonania zamówienia, o ile zakres i poziom określony w certyfikacie odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w powyższym punkcie, a dane zawarte w JEDZ składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie. UWAGA: 1. Zamawiający wymaga, aby wszystkie pojazdy posiadały aktualne badania techniczne oraz ubezpieczenie w zakresie OC przez cały okres trwania umowy. 2. Zamawiający dopuszcza wykazywanie się pomiędzy zadaniami częściowymi tą samą bazą magazynowo – transportową. 3. Zamawiający nie dopuszcza wykazywania pomiędzy zadaniami częściowymi tymi samymi pojazdów.

Buyer
Gmina Jarosław
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
29 days left
Important dates
4 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.