„Осигуряване на лицензи за продукти на Microsoft за нуждите на Комисията за финансов надзор“ по обособени позиции

Deadline:2 Oct 2026, 20:59

Tender information
София (столица)
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
600568
Estimated value
€105,660
Duration
12 months
„Осигуряване на лицензи за продукти на Microsoft за нуждите на Комисията за финансов надзор“ по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 – „Осигуряване на 120 броя Windows Server Data center Core 2 SL лицензи“; Обособена позиция № 2 – „Осигуряване на 260 броя Windows Server User CAL лицензи“; Обособена позиция № 3 – „Осигуряване на 5 броя Windows Server Remote Desktop Services CAL лицензи“; Обособена позиция № 4 – „Осигуряване на 2 броя Microsoft SQL Server Standard Core 2 SL лицензи“; Обособена позиция № 5 – „Осигуряване на 1 брой Microsoft Exchange Server Subscription Edition (SE) LSA лиценз“; Обособена позиция № 6 – „Осигуряване на до 37 броя Office 365 E3 лицензи“; Обособена позиция № 7 – „Осигуряване на 250 броя лицензи за софтуерни продукти Microsoft 365 Business Standard“ Опция по обособена позиция № 6: Изпълнителят осигурява 25 броя Office 365 E3 лицензи, като Възложителят си запазва правото при възникнала необходимост и осигурено финансиране да възложи със заявка допълнителни до 12 броя лицензи. Забележка: На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП възложителят възлага изпълнението по обособена позиция № 7 с предмет „Осигуряване на 250 броя лицензи за софтуерни продукти Microsoft 365 Business Standard“ по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на съответната обособена позиция – директно възлагане, по смисъла на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП в размер общо на 25 230 (двадесет и пет хиляди и двеста и тридесет) евро без включен ДДС. Важно! С оглед на посоченото, участниците в настоящата обществена поръчка следва да подават оферти само по обособени позиции от № 1 до № 6.

„Осигуряване на 120 броя Windows Server Data center Core 2 SL лицензи“

Осигуряване на 120 броя Windows Server Data center Core 2 SL лицензи, съгласно условията на Техническата спецификация.

„Осигуряване на 260 броя Windows Server User CAL лицензи“

Осигуряване на 260 броя Windows Server User CAL лицензи, съгласно условията на Техническата спецификация.

„Осигуряване на 5 броя Windows Server Remote Desktop Services CAL лицензи“

Осигуряване на 5 броя Windows Server Remote Desktop Services CAL лицензи, съгласно условията на Техническата спецификация.

„Осигуряване на 2 броя Microsoft SQL Server Standard Core 2 SL лицензи“

Осигуряване на 2 броя Microsoft SQL Server Standard Core 2 SL лицензи, съгласно условията на Техническата спецификация.

„Осигуряване на 1 брой Microsoft Exchange Server Subscription Edition (SE) LSA лиценз“

Осигуряване на 1 брой Microsoft Exchange Server Subscription Edition (SE) LSA лиценз, съгласно условията на Техническата спецификация.

„Осигуряване на до 37 броя Office 365 E3 лицензи“

Осигуряване на до 37 броя Office 365 E3 лицензи, съгласно условията на Техническата спецификация.

Buyer
КОМИСИЯ ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
30 days left
Important dates
1 Sept - Publication date
2 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.