„Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси ”

Deadline:30 Sept 2026, 20:59

Tender information
София (столица)
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Evaluation criteria
Quality, Price
Ref. number
600856
Estimated value
€2,470,000
Duration
60 days
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси за нуждите на обществения транспорт на територията на Столична община.

„Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси ”

Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси за нуждите на обществения транспорт на територията на Столична община. Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси Употребявани междуградски автобуси от една марка и модел, с две оси, категория М3, клас ІI, отговарящи на изискванията на Възложителя. Възложителят допуска участниците да предложат и нови автобуси, ако те покриват изискванията на поръчката. Гориво – дизел, CNG, електричество или водород; Пробег Максимум 400 000 km. Техническите параметри и изисквания са подробно описани в Техническата спецификация.

Buyer
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
27 days left
Important dates
1 Sept - Publication date
30 Sept - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.