„ДОСТАВКА НА АНАЛИЗАТОР ЗА ВИНО“

Deadline:4 Oct 2026, 20:59

Tender information
Плевен
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
605636
Estimated value
€4,600
Предметът на обществената поръчка е доставката на 1 брой анализатор за вино.  Специализираното оборудване, обект на настоящата обществена поръчка, е в интеграция с предходни заявени компоненти по проекта, за да се постигне интегриран комплексен подход, пряко обвързан с адаптацията към климатичните изменения. Целта е допълване на теренни данни за предоставяне на прецизни, апробирани и с високо ниво на точност изследвания и резултати, които да очертаят връзката на климатичните изменения с промените в химическия състав, органолептичен профил и биологичен потенциал на гроздето и виното, генерирайки последователно прилагане на устойчиви практики за „борба“ с климатичния отпечатък и установяване на икономическа жизнеспособност. Дейността се финансира като част от проект „Адаптиране на лозарството към изменението на климата чрез прилагане на екосистемни мерки за поддържане на икономическата жизнеспособност (VitiClimRoBg–Hard ROBG00370)“, по Програма Interreg VI-A Румъния-България, специфична цел: 2.4 — Насърчаване на адаптирането към изменението на климата, предотвратяването на риска от бедствия и устойчивостта, като се вземат предвид екосистемни подходи. Описанието, изискванията и минералните технически характеристики на анализатора са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1, която е неразделна част от настоящата документация за участие.
Buyer
ИНСТИТУТ ПО ЛОЗАРСТВО И ВИНАРСТВО - ПЛЕВЕН
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
29 days left
Important dates
3 Sept - Publication date
4 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.