Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych na rzecz sądów powszechnych

Deadline:N/A

Tender information
Krakowski
Type
Contract award
Procedure
Restricted procedure
Ref. number
WZP-421-60/2026
Estimated value
PLN 1,224,880
Contract type
Framework agreement
1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-3/2025 pn. „Umowa ramowa na dostawę komputerów stacjonarnych na rzecz sadów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych, w ilości: 244 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Buyer
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej reprezentująca Sąd Apelacyjny w Krakowie
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconMAXTO ITS Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconMDP Polska ITS Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconSUNTAR Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
3 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.