„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на финансите“
Deadline:N/A
Tender information
София (столица)
Type
Contract award
Procedure
Open procedure
Ref. number
598397
Estimated value
€2,010
Contract type
Framework agreement
Duration
19/08/2026 - 09/12/2027
На основание чл. 82, ал. 1 от ЗОП и чл. 18 от Рамково споразумение № СПОР-13/10.06.2026 г. на Централния орган за покупки, Министерство на финансите е отправило покана за сключване на договори с предмет: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг“. Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното Рамково споразумение № СПОР-13/10.06.2026 г., покани са отправени до двама рамкови изпълнители, придружени със списък с артикули, предлагани от съответните изпълнители на най-ниски цени.
Buyer
МИНИСТЕРСТВО НА ФИНАНСИТЕ
Contract award
Documents
Buyer
МИНИСТЕРСТВО НА ФИНАНСИТЕ
Contract awarded
Important dates
4 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus