Nákup reklamných predmetov s potlačou

Deadline:13 Mar 2023, 09:00

Tender information
Slovakia
Type
Contract
Procedure
Restricted procedure
Ref. number
NLZ/58/2023/DNS
Estimated value
€811,825.59
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
60 months
Predmetom čiastkových zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme bude obstarávanie reklamných predmetov a propagačných materiálov ako napríklad: perá, ceruzky, bloky, diáre, kľúčenky atď. Cieľom zriadenia DNS a zadávania čiastkových zákaziek v DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t. j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy.

Nákup reklamných predmetov s potlačou

Názov čiastkovej zákazky: Nákup reklamných predmetov s potlačou_36 Predmetom čiastkovej zákazky č. 36 bolo dodanie nasledujúcich reklamných predmetov v požadovanom rozsahu: Guľôčkové pero s potlačou (SVK) – 2 000 ks, Guľôčkové pero s potlačou (ENG) – 500 ks, Trhací blok A5 (SVK) – 1 000 ks, Trhací blok A5 (ENG) – 500 ks, Stanley cup veľký 150 ks, Zvinovací nabíjací kábel 3 v 1 – 100 ks, Vôňa do auta – 150 ks, Powerbanka magsafe – 100 ks, Puzdro na okuliare tvrdé – 100 ks, Tričko bavlnené – 300 ks, Obal na oblek – 50 ks, Vejár – 300 ks, Cestovný set na šitie – 200 ks, Sťahovacie vaky – 300 ks, Reflexná páska samonavíjacia – 500 ks, Lupa pre seniorov do peňaženky – 1 000 ks, Platená taška na nákup – 500 ks, Držiak na kabelku – 100 ks, Liekovka – 500 ks, JOJ hra – 100 ks, Utierka na okuliare v PVC puzdre – 1 000 ks, Dezinfekcia na ruky voňavá – 300 ks, Lekárnička látková - 300 ks, Digitálny alkohol tester s rýchlou odozvou – 100 ks, Plážová lopta - 100 ks, Chladiaca taška na 6-pack – 100 ks, Švihadlo – 100 ks, Cestovná súprava – 200 ks, Hra človeče – 50 ks, Ruksak s nabíjačkou – 50 ks, Zápisník A5 (SVK) – 300 ks, Zápisník A5 (ENG) – 100 ks, Šnúrka na krk – 4 300 ks, Skladací dáždnik – 300 ks, Veľký dáždnik – 150 ks, Polokošeľa bavlnená – 100 ks, Pršiplášť vo vrecku s karabínkou – 300 ks, Bluetooth reproduktor – 100 ks, Bezdrôtové slúchadlá do uší – 50 ks, Vizitkár – 100 ks, Stolový vizitkár – 50 ks, Pánsky župan – 50 ks, Dámsky župan – 50 ks, Darčeková taška, orientovaná na stojato – 500 ks, Darčeková taška, orientovaná na ležato – malá – 500 ks, Darčeková taška, orientovaná na ležato – malá – 500 ks, Darčeková taška, orientovaná na stojato - na fľašu – 500 ks, Darčeková taška, orientovaná na stojato – najmenšia – 250 ks, Darčeková taška, orientovaná na stojato - veľka na ležato 100 ks, Set na čistenie topánok – 50 ks, Samočistiaca hubka na topánky – 200 ks, Parker pero alebo ekvivalent – 20 ks, Šiltovka – 200 ks, Baterka na USB nabíjanie – 50 ks, Prívesok minca do nákupného košíka – 200 ks.

Buyer
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconAttack Promotion s.r.o.tenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
13 Mar - Deadline
17 Mar - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.