Raamovereenkomst voor het leveren van maaltijden componenten in koude lijn

Deadline:N/A

Tender information
Arr. Leuven
Type
Contract award
Procedure
Open procedure
Evaluation criteria
Cost, Quality
Ref. number
PPP1AV-16/6017/2026701
Contract type
Framework agreement
Duration
13/11/2026 - 11/10/2033
Dit dossier wordt door Z.org KU Leuven in de markt gezet voor in een eerste instantie onze locatie te Lubbeek en kan in de loop van het dossier afhankelijk van de beleidsbeslissingen worden uitgebreid naar andere locaties. Het psychiatrisch verzorgingstehuis Andreas (PVT Z.org KU Leuven) bevindt zich vandaag in het voormalige ziekenhuis St-André, Dorpsstraat 2, 3210 Lubbeek Het huidige instituut voldoet technisch echter niet langer. Het grootschalige instituut sluit ook onvoldoende aan bij de ambitie van het PVT voor een kleinschaliger en huiselijker woonomgeving in kleinere leefgroepen. Er worden 5 huizen gebouwd, met 9 leefgroepen voor 78 bewoners, deze 5 huizen bevinden zich op dezelfde locatie in Lubbeek. Daarnaast dienen er ook maaltijden voorzien te worden voor de nachtverpleegkundigen (+/-2). De levering zal plaatsvinden op 1 centrale plaats. Afdeling Aantal bewoners TS00 9 TS01 8 TS02 8 DR01 17 DR02 8 DR03 8 KL00 10 NV00 10 De inschrijver doet zelf een voorstel dat moet voldoen aan de wensen en vereisten in dit bestek. Wij werken naar een start op de nieuwe locatie in oktober 2026; echter dient de nodige flexibiliteit in achting genomen worden. Indien in de loop van de uitvoering het aantal te bedienen leverplaatsen zou wijzigen, zal dit geen aanleiding geven tot een prijsverhoging. Leveringen op bijkomende locatie(s) van Z.org KU Leuven zijn altijd mogelijk.
Buyer
Z.org KU Leuven vzw
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Cancelled
Important dates
4 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.