„Доставка на електрическа енергия и координиране на балансираща група за обектите на „ВиК“ ООД - Русе, присъединени на нива ниско и средно напрежение“

Deadline:28 Sept 2026, 20:59

Tender information
Русе
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
604343
Estimated value
€2,525,000
Duration
12 months
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на активна електрическа енергия и координиране на балансираща група за обектите на „ВиК“ ООД - Русе, присъединени на нива ниско и средно напрежение, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група. В предмета на поръчката се включва изискването минимум 25% от електрическото потребление на Възложителя, посочено в Техническата спецификация на поръчката, да бъде доставяно от възобновяеми енергийни източници (ВЕИ). Обектите са разположени на територията на област Русе. Измерването на страна средно напрежение се извършва с 22 бр. електромери на почасов график. Измерването на страна ниско напрежение се извършва със 140 бр. електромери, от които 47 бр. на почасов график и 93 бр. по стандартизиран товарен профил. Общото прогнозно количество активна електрическа енергия за 12 месеца е 18 626 MWh, от които 13 072 MWh за СрН и 5 554 MWh за НН.
Buyer
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ООД
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
26 days left
Important dates
31 Aug - Publication date
28 Sept - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.