DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MASA

Deadline:N/A

Tender information
Hlavní město Praha
Type
Contract award
Procedure
Other single stage procedure
Ref. number
VZ - 38/2021
Estimated value
CZK 65,000,000
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
13/09/2021 - 13/09/2029
Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky masa do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MASA

Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky masa do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. – Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky vepřového masa s následující minimální specifikací: ✓ 15110000-2 Maso ✓ 15113000-3 Vepřové maso

DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MASA – ČERVENEC_1/2026 – VEPŘOVÉ

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky vepřového masa s následující minimální specifikací: 15110000-2 Maso 15113000-3 Vepřové maso 15412100-0 Živočišné tuky 15114000-0 Droby 15131200-7 Sušené, solené, uzené nebo kořeněné maso 15131220-3 Slanina

Buyer
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconMaso Brejcha s.r.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconJATKY Hradský, s.r.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconBidfood Czech Republic s.r.o.tenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
No time limit
Important dates
12 Feb - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.