„Събиране на суми от абонати на „ВиК” ЕООД – Пловдив за услуги, предлагани от Дружеството, по обособени позиции”

Deadline:2 Oct 2026, 20:59

Tender information
Bulgaria
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
601454
Estimated value
€895,000
Duration
4 years
Обект на обществената поръчка е: „Събиране на суми от абонати на „ВиК” ЕООД – Пловдив за услуги, предлагани от Дружеството, по обособени позиции”. Поръчката е разделена на следните обособени позиции: 1) Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя; 2) Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя и издаване на документ по образец на Възложителя; 3) Събиране на суми за ВиК услуги чрез платежни карти издадени от Изпълнителя и свързаните с тях платежни операции. Прогнозната стойност на обособена позиция 1 е 890 000,00  евро, без ДДС, която не е задължителна и ограничителна за Възложителя., а за позиция 2 – 5 000,00 евро, без ДДС. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП Възложителят ще възложи изпълнението на услугите по позиция 3) Събиране на суми за ВиК услуги чрез платежни карти издадени от Изпълнителя и свързаните с тях платежни операции, по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП чрез директно възлагане, тъй като прогнозната ѝ стойност – 2 500 евро без ДДС, не надхвърля 20% от общата прогнозна стойност на поръчката. Настоящата обществена поръчка се възлага с остатъчна прогнозна стойност 895 000,00  евро, без ДДС. ​​​​​​​

Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя

Услуги по събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя, за срок от 4 години след подписване на договор считано от 21.12.2026 г. Участниците предлагат комисионна на транзакция, определена по скала, както следва: •за събрани суми до 25 евро - не повече от 0,15 евро; •за събрани суми над 25 евро - не повече от 0,25 евро.

Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя и издаване на документ по образец на Възложителя

Услуги по събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя и издаване на документ по образец на Възложителя, за срок от 4 години след подписване на договор с избрания изпълнител.  Участниците предлагат комисионна в процент - не повече от 0,80% от събраните суми.

Buyer
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
28 days left
Important dates
2 Sept - Publication date
2 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.