Dostawa staplerów i ładunków do zabiegów torakochirurgicznych

Deadline:10 Aug 2026, 07:00

Tender information
Miasto Poznań
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
WCPIT/EA/381-39/2026
Estimated value
PLN 3,101,765.12
Duration
24 months
Przedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów i ładunków do zabiegów torakochirurgicznych. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 3 pakiety. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich lub niektórych części. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2, który jest jednocześnie formularzem cenowym.

Pakiet nr 1- osłona staplera, staplery manualne , ładunki do staplera elektrycznego

Pakiet nr 1- osłona staplera, staplery manualne , ładunki do staplera elektrycznego

Pakiet nr 2- endostaplery i ładunki do zabiegów resekcji klinowej

Pakiet nr 2- endostaplery i ładunki do zabiegów resekcji klinowej

Pakiet nr 3- Endostaplery manualne i elektryczne oraz dedykowane im ładunki. Staplery i ładunki do chirurgii otwartej.

Pakiet nr 3- Endostaplery manualne i elektryczne oraz dedykowane im ładunki. Staplery i ładunki do chirurgii otwartej.

Buyer
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. eugenii i Janusza Zeylandów
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconMedtronic Poland Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconBERYL MED POLAND Sp. z o. o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconSURG-TECH LEKI I KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAtenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
3 Jul - Publication date
10 Aug - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.