Vízmérő szállítás DN40 peremes konszign. raktár

Deadline:N/A

Tender information
Budapest
Budapest
Type
Contract award
Procedure
Other multiple stage procedure
Ref. number
EKR001042212026
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
12 months
Az EKR002282202023 azonosító számon, „Dinamikus Beszerzési Rendszer létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére két részben – 1. rész: DBR - ivóvíz mennyiségmérők DN15-DN40 átmérő” tárgyban létrehozott Dinamikus Beszerzési Rendszerben történő közbeszerzés megvalósítása „Vízmérő szállítás DN40 peremes konszign. raktár” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 2023/S 245-772909 számon 2023.12.20. napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjában. Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2023.12.19. Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként, a jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban, adott esetben egyéb írásos dokumentumokban foglaltak szerint adásvételi keretszerződést kíván kötni konszignációs raktár létrehozásával és üzemeltetésével.

Vízmérő szállítás DN40 peremes konszign. raktár

Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként AK a felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban, valamint annak részét képező szerződéstervezetben és műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően „Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása DN40 peremes mm átmérőtartományban” Ajánlatkérő részére. Jelen közbeszerzési eljárás (DBR ajánlattételi szakaszának) időtartama alatt a tervezett beszerzési mennyiség: DN40/PN16 vízmérő 350 db AK a keretszerződést 12 hónapos határozott időre köti nettó 21 560 000 Ft keretösszegben. A meghatározott keretösszeg a szerződés teljes időtartamára vonatkozik és a szerződés keretében teljesített szállítások HUF-ban kifejezett értékét jelenti. AK tájékoztatja AT-ket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült, vagy ha az egyedi megrendelések összértéke eléri a teljes nettó keretösszeget és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. A szerződés teljesítése keretében a nyertes AT fő kötelezettsége, hogy a szerződés hatálya alatt az egyedi megrendelések alapján, a fent rögzített keretösszegen belül a KD-ban részletezett, megadott tervezett induló konszignációs készlet szerinti mennyiségeinek szállítását és konszignációs raktározását, végezze. AK felhívja a figyelmet arra, hogy mennyiségi garanciát nem vállal, a tervezett mennyiségektől AK mind negatív, mind pozitív irányban bármilyen következmény nélkül eltérhet, AT-i követelés érvényesítésére ezen eltérésre alapítottan nincsen mód. További részletes műszaki információ a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban található.

Buyer
Fővárosi Vízművek Zártkörűen Működő Részvénytársaság
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconBrunata ZENNER Korlátolt Felelősségű Társaságtenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Cancelled
Important dates
11 Aug - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.