Vizmérők DN200 elektronikus konszign raktár

Deadline:N/A

Tender information
Budapest
Budapest
Type
Contract award
Procedure
Other multiple stage procedure
Ref. number
EKR000946962026
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
12 months
Az EKR002282202023 azonosító számon, „Dinamikus Beszerzési Rendszer létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére két részben” tárgyban létrehozott Dinamikus Beszerzési Rendszer 1. részében - DBR létrehozása ivóvíz mennyiségmérők szállítása DN15-DN40 átmérőtartományban - történő közbeszerzés megvalósítása „Vízmérő szállítás DN20 konszign. raktár” tárgyban. Az eljárás részvételi felhívása TED 772909-2023 számon 2023.12.20. napján jelent meg az Európai Unió Hivatalos Lapjának Kiegészítésében. Az eljárás megindításának (a részvételi felhívás feladásának) dátuma: 2023.12.19. Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárás eredményeként Adásvételi keretszerződést kíván kötni konszignációs raktár létrehozásával és üzemeltetésével.

Vízmérők DN200 elektronikus konszign.raktár

Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként Ajánlatkérő keretszerződést köt a felhívásban, a közbeszerzési dokumentumokban, valamint annak részét képező szerződéstervezetben és műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően: „Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával MID szerint hitelesített fémházas egyszerű hidegvíz mennyiségmérők szállítása konszignációs raktárra DN200 mm átmérőben elektronikus” tárgyban. A szerződés időtartama alatt a tervezett beszerzési mennyiség: DN200/PN10 (8 lyukas) vízmérő 10 db Ajánlatkérő a keretszerződést a szerződés aláírásának napjától számított 12 hónapos határozott időre köti nettó 7.956.000,- Ft keretösszegben. A meghatározott keretösszeg a szerződés teljes időtartamára vonatkozik és a szerződés keretében teljesített szállítások HUF-ban kifejezett értékét jelenti. Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült, vagy ha az egyedi megrendelések összértéke – a keretszerződés 12 hónapos határozott időtartamának lejártát megelőzően – eléri a teljes nettó keretösszeget (keretösszeg kimerülése) és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. AK a keretösszeg kimerülésének tekinti azt az esetet is, amennyiben a keretösszeg fennmaradó értéke már nem nyújtana fedezetet további egyedi megrendelés ellenszolgáltatásának kiegyenlítéséhez. A szerződés teljesítése keretében a nyertes Ajánlattevő fő kötelezettsége, hogy a szerződés hatálya alatt az egyedi megrendelések alapján, a fent rögzített keretösszegen belül a KD-ban részletezett, megadott tervezett induló konszignációs készlet szerinti mennyiségeinek szállítását és konszignációs raktározását végezze. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy mennyiségi garanciát nem vállal, a tervezett mennyiségektől Ajánlatkérő mind negatív, mind pozitív irányban bármilyen következmény nélkül eltérhet, ajánlattevői követelés érvényesítésére ezen eltérésre alapítottan nincsen mód. További részletes műszaki információ a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban található.

Buyer
Fővárosi Vízművek Zártkörűen Működő Részvénytársaság
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconENERWÉ Hungária Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaságtenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Cancelled
Important dates
11 Aug - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.