Opskrba prirodnim plinom

Deadline:24 Apr 2026, 08:00

Tender information
Koprivničko-križevačka županija
Type
Contract
Procedure
Restricted procedure
Ref. number
1/26 JN-VV
Estimated value
€10,000,000
Contract type
Framework agreement
Duration
01/05/2026 - 01/05/2030
Predmet nabave je opskrba prirodnim plinom za pojedinačne javne naručitelje, sukladno potrebama pojedinačnih naručitelja.

Opskrba prirodnim plinom

Predmet nabave je opskrba prirodnim plinom za pojedinačne javne naručitelje. Naručitelj će u pojedinačnoj zasebnoj nabavi Troškovnikom odrediti okvirnu količinu i traženi tarifni model. Naručitelj zadržava pravo da zasebnom nabavom Troškovnikom odredi samo jedan tarifni model, više tarifnih modela ili sve tarifne modele iz Tehničke specifikacije, koja čini sastavni dio ove faze postupka.

Buyer
REGIONALNA ENERGETSKA AGENCIJA SJEVER
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconMEĐIMURJE-PLIN d.o.o.tenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
26 Mar - Publication date
24 Apr - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.