Upphandling från dynamiskt inköpssystem (DIS) - Miljösamordnare, miljöhandläggare eller sakkunnig i miljöfrågor inom mark och anläggning.
Deadline:N/A
Tender information
Stockholms län
Type
Contract award
Procedure
Other multiple stage procedure
Estimated value
SEK 1,000,000
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
17/08/2026 - 16/02/2027
Kommunalförbundet Norrvatten bjuder härmed in till upphandling av dynamiskt inköpssystem avseende Tekniska konsulter.
Buyer
Kommunalförbundet Norrvatten
2220000158
inkopnorrvatten@norrvatten.se
Contract award
Documents
Original notices
Document name | Upload date | File size | |
|---|---|---|---|
| 2 Sept 2026, 00:06 | 18.65 kB |
Buyer
Kommunalförbundet Norrvatten
2220000158
inkopnorrvatten@norrvatten.se
Contract awarded
Important dates
2 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus