Доставка на лабораторни апарати в изпълнение на Европейски проект „AVIATOR“

Deadline:5 Oct 2026, 20:59

Tender information
Стара Загора
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
600974
Estimated value
€8,293.16
Duration
45 days
Доставка на лабораторни апарати в изпълнение на  Европейски проект  „AVIATOR“ ​​​​​​​Настоящата обществена поръчка включва следните ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: Обособена позиция №1: Бокс за UV-дезактивация и работа с ДНК/РНК Обособена позиция № 2: Вортекс миксер, 4500 об./мин., с регулируема скорост Обособена позиция № 3: Мини лабораторна центрофуга, 15 000 об./мин. / 15 595 g, за 12 броя епруветки по 1.5–2 ml Обособена позиция № 4: Лабораторен ултрафризер –86 °С, 58 литра Обособена позиция № 5: Флуорометър за количествено определяне на ДНК, РНК и протеинови проби В Техническата спецификация – Приложение №1, Възложителят подробно е описал необходимите видове и количества апарати – с посочени минимални характеристики и параметри на същите. Доставката ще се извърши чрез покупка на апаратурата, предмет на поръчката по отделните обособени позиции, и е предназначена за дейността по Проект: „Avian Resilience and Adaptation through Awareness, Monitoring, Treatment, and Outreach for Raptors – AVIATOR DRP0301048“ и номер в ТрУ регистър: М002-2025/15.07.2025 г. ​​​​​​​

Бокс за UV-дезактивация и работа с ДНК/РНК

Бокс за UV-дезактивация и работа с ДНК/РНК -1бр.

Вортекс миксер, 4500 об./мин., с регулируема скорост

Вортекс миксер, 4500 об./мин., с регулируема скорост -1бр.

Мини лабораторна центрофуга, 15 000 об./мин. / 15 595 g, за 12 броя епруветки по 1.5–2 ml

Мини лабораторна центрофуга, 15 000 об./мин. / 15 595 g, за 12 броя епруветки по 1.5–2 ml -1бр.

Лабораторен ултрафризер –86 °С, 58 литра

Лабораторен ултрафризер –86 °С, 58 литра -1бр.

Флуорометър за количествено определяне на ДНК, РНК и протеинови проби

Флуорометър за количествено определяне на ДНК, РНК и протеинови проби -1бр.

Buyer
ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
31 days left
Important dates
2 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.