Доставка на лабораторни апарати в изпълнение на Европейски проект „AVIATOR“
Deadline:5 Oct 2026, 20:59
Tender information
Стара Загора
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
600974
Estimated value
€8,293.16
Duration
45 days
Доставка на лабораторни апарати в изпълнение на Европейски проект „AVIATOR“
Настоящата обществена поръчка включва следните ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ:
Обособена позиция №1: Бокс за UV-дезактивация и работа с ДНК/РНК
Обособена позиция № 2: Вортекс миксер, 4500 об./мин., с регулируема скорост
Обособена позиция № 3: Мини лабораторна центрофуга, 15 000 об./мин. / 15 595 g, за 12 броя епруветки по 1.5–2 ml
Обособена позиция № 4: Лабораторен ултрафризер –86 °С, 58 литра
Обособена позиция № 5: Флуорометър за количествено определяне на ДНК, РНК и протеинови проби
В Техническата спецификация – Приложение №1, Възложителят подробно е описал необходимите видове и количества апарати – с посочени минимални характеристики и параметри на същите. Доставката ще се извърши чрез покупка на апаратурата, предмет на поръчката по отделните обособени позиции, и е предназначена за дейността по Проект: „Avian Resilience and Adaptation through Awareness, Monitoring, Treatment, and Outreach for Raptors – AVIATOR DRP0301048“ и номер в ТрУ регистър: М002-2025/15.07.2025 г.
Бокс за UV-дезактивация и работа с ДНК/РНК
Бокс за UV-дезактивация и работа с ДНК/РНК -1бр.
Вортекс миксер, 4500 об./мин., с регулируема скорост
Вортекс миксер, 4500 об./мин., с регулируема скорост -1бр.
Мини лабораторна центрофуга, 15 000 об./мин. / 15 595 g, за 12 броя епруветки по 1.5–2 ml
Мини лабораторна центрофуга, 15 000 об./мин. / 15 595 g, за 12 броя епруветки по 1.5–2 ml -1бр.
Лабораторен ултрафризер –86 °С, 58 литра
Лабораторен ултрафризер –86 °С, 58 литра -1бр.
Флуорометър за количествено определяне на ДНК, РНК и протеинови проби
Флуорометър за количествено определяне на ДНК, РНК и протеинови проби -1бр.
Buyer
ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Documents
Buyer
ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Open for offers
31 days left
Important dates
2 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus