DIS - Projektledare till underhålls- och ombyggnadsprojekt i Örebro
Deadline:N/A
Tender information
Örebro län
Type
Contract award
Procedure
Other single stage procedure
Evaluation criteria
Quality
Ref. number
26/97
Estimated value
SEK 1,500,000
Duration
01/09/2026 - 31/08/2028
Tyngdpunkten ligger på projekt i Örebro, men även projekt i Grythyttan kan bli aktuella.
Buyer
Akademiska Hus Aktiebolag
5564599156
Annika.Sjostedt@akademiskahus.se
Contract award
Documents
Original notices
Document name | Upload date | File size | |
|---|---|---|---|
| 31 Aug 2026, 00:06 | 24.82 kB | ||
| 31 Aug 2026, 07:34 | 33.73 kB |
Buyer
Akademiska Hus Aktiebolag
5564599156
Annika.Sjostedt@akademiskahus.se
Contract awarded
Important dates
31 Aug - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus