Ondersteunende dienstverlening voor WSW- en nieuw beschut

Deadline:N/A

Tender information
Achterhoek
Type
Voluntary ex ante transparency
Procedure
Negotiated without a call for competition
Ref. number
2274582
Estimated value
€400,000
Duration
31/12/2026 - 30/12/2030
Werkgeverschap en ondersteunende dienstverlening voor WSW- en nieuw beschut medewerkers van de gemeente Lochem. De gemeente Lochem is voornemens deze opdracht enkelvoudig te gunnen aan Larcom. De dienstverlening betreft een sociale en andere specifieke dienst (SAS-dienst). Uit marktverkenning is gebleken dat het aantal aanbieders dat deze specifieke combinatie van werkgeverschap, salarisadministratie, verzuimbegeleiding en specialistische kennis van de Cao SW en Cao Aan de Slag kan aanbieden zeer beperkt is. Daarnaast acht de gemeente continuïteit voor de doelgroep van groot belang. Belanghebbenden die van mening zijn dat zij deze dienstverlening eveneens kunnen uitvoeren, worden verzocht uiterlijk binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een gemotiveerde reactie in te dienen (uiterlijk op 19-08-2026). Na afloop van deze termijn behoudt de gemeente zich het recht voor de overeenkomst met Larcom te sluiten. De omvang van de opdracht bedraagt circa € 400.000 exclusief btw, gebaseerd op een looptijd van 2 jaar met een optie tot verlenging van tweemaal 1 jaar. – Werkgevers- en ondersteunende dienstverlening voor WSW- en nieuw beschut medewerkers van de gemeente Lochem, waaronder personeels- en salarisadministratie, verzuimregistratie, bedrijfsartsdienstverlening en aanverwante werkgeversverplichtingen. Looptijd: 2 jaar met 2 optiejaren. Geraamde waarde: € 400.000 exclusief btw.
Buyer
Gemeente Lochem
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconLarcom Werkleerbedrijftenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
No time limit
Important dates
29 Jul - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.