Nákup a dodávka potravín - DNS (2022-2025)

Deadline:10 May 2022, 07:00

Tender information
Banskobystrický kraj
Type
Contract
Procedure
Restricted procedure
Ref. number
CV-212/2022
Estimated value
€6,666,666.67
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
36 months
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude dodanie tovaru - potravín v rozsahu skupín 150, 151, 152, 153,154, 155, 156, 158, 159, 031 uvedených v Spoločnom slovníku obstarávania CPV, vrátane služieb spojených s dodávkou na miesta dodania a vyloženie tovaru do skladu na miesto určenia. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS.

Nákup a dodávka potravín - DNS (2022-2025)

Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude dodanie tovaru - potravín v rozsahu skupín 150, 151, 152, 153,154, 155, 156, 158, 159, 031 uvedených v Spoločnom slovníku obstarávania CPV, vrátane služieb spojených s dodávkou na miesta dodania a vyloženie tovaru do skladu na miesto určenia. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako DNS) bude dodávka potravín, ktoré sú bežne dostupné na trhu, v rozsahu skupín 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 031 uvedených v Spoločnom slovníku obstarávania CPV, vrátane služieb spojených s ich dodávkou na miesta dodania a vyložením tovaru do skladu na miesto určenia.

Nákup a dodávka potravín - DNS (2022-2025)

Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude dodanie tovaru - potravín v rozsahu skupín 150, 151, 152, 153,154, 155, 156, 158, 159, 031 uvedených v Spoločnom slovníku obstarávania CPV, vrátane služieb spojených s dodávkou na miesta dodania a vyloženie tovaru do skladu na miesto určenia. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS.

Buyer
Centrum výcviku Lešť
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconCHRIEN, spol. s r.o.tenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded (not all lots)
Important dates
13 Apr - Publication date
10 May - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.