Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ w ramach Kategorii 4 na dostawę laptopów typ 2 - ponadstandardowych

Deadline:N/A

Tender information
Krakowski
Type
Contract award
Procedure
Restricted procedure
Evaluation criteria
Price, Quality
Ref. number
WZP-421-58/2026
Estimated value
PLN 857,600
Contract type
Dynamic purchasing system
1. Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ, prowadzona na podstawie art. 323 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.- zwanej dalej ustawą Pzp) w ramach ustanowionego Dynamicznego Systemu Zakupów na „Dostawę laptopów na rzecz sądów powszechnych” w celu zawarcia umowy realizacyjnej. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Laptopów - typ 2 - ponadstandardowych, w ilości: 128 szt.

Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ w ramach Kategorii 4 na dostawę laptopów typ 2 - ponadstandardowych

1. Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ, prowadzona na podstawie art. 323 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.- zwanej dalej ustawą Pzp) w ramach ustanowionego Dynamicznego Systemu Zakupów na „Dostawę laptopów na rzecz sądów powszechnych” w celu zawarcia umowy realizacyjnej. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Laptopów - typ 2 - ponadstandardowych, w ilości: 128 szt.

Buyer
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej reprezentująca Sąd Apelacyjny w Krakowie
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconSUNTAR Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconGRUPA E Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconMAXTO ITS Sp. z o.o.tenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
2 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.