Упражняване на авторски надзор на обект „Пускова и приемна камери на ГО Разград DN300

Deadline:N/A

Tender information
Разград
Type
Contract award
Procedure
Negotiated without a call for competition
Ref. number
573324
Estimated value
€20,676.72
Duration
540 days
Предметът на поръчката включва упражняване на авторски надзор по време на строителството на обект „Пускова и приемна камери на ГО Разград DN300",  включващ етапи „Пускова камера на очистно съоръжение“ и „Приемна камера на очистно съоръжение“, съгласно чл. 160 и чл. 162 от ЗУТ и Наредба № 3 от 31.07.2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството. Авторският надзор се осъществява от лицата, автори на съответните проектни части и се провежда задължително от започване на строежа с подписването на Протокол за откриване на строителна площадка и за определяне на строителна линия и ниво за строежи от техническата инфраструктура (образец 2а) до датата на подписване на Констативен акт за установяване годността за приемане на строежа (обр. 15) за хронологично последния етап.
Buyer
БУЛГАРТРАНСГАЗ ЕАД
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconХимкомплект инженеринг АДtenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
3 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.