„Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции

Deadline:5 Oct 2026, 20:59

Tender information
София (столица)
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
601666
Estimated value
€14,844.60
Duration
6 months
Обект на обществената поръчка е: доставка чрез покупко-продажба по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 „Разтворители” – по 19 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 2. Обособена позиция № 2 „Консумативи за тънки слоеве” – по 8 номенкл. единици,съгласно техническа спецификация; 3. Обособена позиция № 3 „Лабораторни консумативи” –  по 17 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 4. Обособена позиция № 4 „Резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител: Nabertherm” по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 5. Обособена позиция № 5 „Резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител: Netzsch” – по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация. В обхвата на поръчката са включени следните дейности и отговорности на избрания изпълнител: доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” Място на изпълнение:  гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Участниците могат да подават оферти за една или за повече обособени позиции. Участието по всяка отделна обособена позиция е комплексно - за всички номенклатурни единици от обхвата й (където са посочени такива). Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.

Разтворители

Предмет: Доставка на разтворители за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 19 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение:  гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.

Консумативи за тънки слоеве

Предмет: Доставка на консумативи за тънки слоеве за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение:  гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.

Лабораторни консумативи

Предмет: Доставка на лабораторни консумативи за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение:  гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.

Резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител: Nabertherm

Предмет: Доставка на резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител Nabertherm за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение:  гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.

Резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител: Netzsch

Предмет: Доставка на резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител Netzsch за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение:  гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.

Buyer
ИНСТИТУТ ПО ЕЛЕКТРОХИМИЯ И ЕНЕРГИЙНИ СИСТЕМИ
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
29 days left
Important dates
4 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.