Europese aanbesteding Inhuur externe consultants en specialisten (hoog segment)

Deadline:14 Oct 2026, 10:00

Summary
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Tender information
The Netherlands
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
03-09-2026
Estimated value
€8,000,000
Contract type
Framework agreement
Duration
1 year, 6 months
Doel van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een Raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de externe consultants en specialisten met een uurtarief >€120,- excl. btw zoals in dit document is beschreven. Op deze wijze verwacht NDW samen met de gegunde opdrachtnemer meer grip te krijgen op alle inhuurvraagstukken in het hogere segment. Deze opdracht betreft detachering, oftewel inzet voor langere periode voor pieken en projecten. De geraamde waarde voor de dienstverlening onder de raamovereenkomst inclusief optionele verleningsopties bedraagt € 8.000.000, - excl. btw. De genoemde waarde zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Buyer
De Minister van Infrastructuur en Waterstaat handelend als aanko
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
38 days left
Important dates
4 Sept - Publication date
14 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.