„Периодична доставка на хигиенни материали за нуждите на Народното събрание по обособени позиции“

Deadline:5 Oct 2026, 20:59

Tender information
София (столица)
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
598963
Estimated value
€90,000
Duration
24 months
Предметът на настоящата обществена поръчка включва периодична доставка на хигиенни материали за нуждите на Народното събрание за срок от 24 (двадесет и четири) месеца. Обществената поръчка включва следните 2 (две) обособени позиции: Обособена позиция № 1 „Доставка на хартиени изделия за хигиенни нужди”- предмет на обособената позиция е доставка на 6 (шест) вида стоки. Подробно описание на предмета и обема на обособена позиция № 1 е дадено в Техническите спецификации за обособената позиция (Приложение № 1.1. към документацията). Обособена позиция № 2 „Доставка на санитарно-хигиенни материали и консумативи” – предмет на обособената позиция е доставка на 55 (петдесет и пет) вида стоки. Подробно описание на предмета и обема на обособена позиция № 2 е дадено в Техническите спецификации за обособената позиция (Приложение № 1.2. към документацията). За хигиенните материали по обособените позиции, съобразно предвиденото в съответнитеТехнически спецификации, се прилага Наредба № Н-1/23.07.2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки.

„Доставка на хартиени изделия за хигиенни нужди”

Предмет на обособената позиция е доставката на 6 (шест) вида стоки - хартиени изделия за хигиенни нужди. Наименованието, характеристиките и количествата на стоките са дадени в Техническите спецификации, Приложение № 1.1 към документацията.

„Доставка на санитарно-хигиенни материали и консумативи”

Предмет на обособената позиция е доставката на 55 (петдесет и пет) вида стоки - санитарно-хигиенни материали и консумативи. ​​​​​​​Наименованието, характеристиките и количествата на стоките са дадени в Техническите спецификации, Приложение № 1.2 към документацията.

Buyer
НАРОДНО СЪБРАНИЕ
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
31 days left
Important dates
2 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.