„Доставка на лабораторно оборудване за научни проучвания по проекти на МУ-Пловдив по обособени позиции“

Deadline:5 Oct 2026, 20:59

Tender information
Пловдив
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
606275
Estimated value
€30,700
Duration
3 months
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в 2 (две) обособени позиции от отделните работни проектни пакети, както следва: Национална пътна карта на научна инфраструктура 2020-2027, МОН. Споразумение №  Д01-147/ 25.07.2025 г. „Национален Университетски Комплекс за Биомедицински и Приложни Изследвания, обвързан с участие в BBMRI-ERIC“, Катедра“ Медицинска биология“ ОП № 1 : Доставка на настолна центрофуга - 1 брой Проект КП-06-Н96/11 от 10.12.2025г. финансиран от Фонд "Научни изследвания" на тема   „Оценка на биологичната активност и биопестицидния потенциал на етерично масло от диворастящ коноп (Cannabis sativa L.) в България“ ОП № 2: Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой

Доставка на настолна центрофуга - 1 брой

Доставка на настолна центрофуга - 1 брой ​​​​​​​

Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой

Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой ​​​​​​​

Buyer
МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
29 days left
Important dates
4 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.