Dyżury lekarskie na Izbie Przyjęć i Oddziałach Szpitalnych

Deadline:N/A

Tender information
Opolski
Type
Contract award
Procedure
Other multiple stage procedure
Ref. number
KO/14/26
Estimated value
PLN 9,460,404
Duration
01/03/2026 - 28/02/2029
udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy na Izbie Przyjęć i oddziałach szpitalnych w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie oraz całodobowo w niedziele, święta oraz dni wolne od pracy

Zad. 1 - Dyżury lekarskie na Oddziale Chorób Wewnętrznych

Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy na Oddziale Chorób Wewnętrznych w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie oraz całodobowo w niedziele, święta oraz dni wolne od pracy

Zad. 2 - Dyżury lekarskie na Oddziale Chirurgiczno-Otolaryngologicznym

Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy na Oddziale Chirurgiczno-Otolaryngologicznym w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie oraz całodobowo w niedziele, święta oraz dni wolne od pracy

Zad. 3 - Dyżury lekarskie na Izbie Przyjęć

Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy na Izbie Przyjęć w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie oraz całodobowo w niedziele, święta oraz dni wolne od pracy

Buyer
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Opolu
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconPPL Sp. z o.o. Sp. komandytowatenderer status icon trophyAwarded

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded
Important dates
4 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.