„Доставка на хранителни продукти по проект „Топъл обяд в община Иваново“ по обособени позиции

Deadline:28 Sept 2026, 20:59

Tender information
Русе
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
602638
Estimated value
€51,712.50
Duration
197 days
Предметът на поръчката обхваща доставка на  хранителни  продукти по проект „Топъл обяд в община Иваново"  по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс. Поръчката е обособена в четири обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на месни, млечни продукти и яйца“;  Обособена позиция № 2: „Доставка на плодове и зеленчуци и преработени плодове и зеленчуци“; Обособена позиция № 3: „Доставка на тестени изделия и варива, захарни изделия, подправки и други продукти“; Обособена позиция № 4: „Доставка на хляб“.   Видовете хранителни продукти, които ще се доставят по настоящата обществена поръчка, са определени в техническата спецификация към документацията за участие на поръчката по обособени позиции. Хранителните продукти следва да се доставят съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата документация. Посочените количества продукти в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хранителни продукти или да не се доставя до размера на посоченото. В съответствие с възможността по чл. 104, ал. 2 от ЗОП при провеждане на настоящата процедура оценката на техническите и ценовите предложения на участниците ще бъде направена преди разглеждане на документите за съответствие с изискванията към личното състояние и с критериите за подбор.

„Доставка на месни, млечни продукти и яйца“

Доставка  на  хранителни  продукти по проект „Топъл обяд в община Иваново" по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс, по Обособена позиция № 1: „Доставка на месни, млечни продукти и яйца“  на поръчката. Видовете хранителни продукти, които ще се доставят, са определени в техническата спецификация към документацията за участие на поръчката по обособени позиции. Хранителните продукти следва да се доставят съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата документация. Посочените количества продукти в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хранителни продукти или да не се доставя до размера на посоченото.

„Доставка на плодове и зеленчуци и преработени плодове и зеленчуци“

Доставка  на  хранителни  продукти за нуждите на проект „Топъл обяд в община Иваново” по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс, по Обособена позиция № 2: „Доставка на плодове и зеленчуци и преработени плодове и зеленчуци" на поръчката. Видовете хранителни продукти, които ще се доставят, са определени в техническата спецификация към документацията за участие на поръчката по обособени позиции. Хранителните продукти следва да се доставят съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата документация. Посочените количества продукти в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хранителни продукти или да не се доставя до размера на посоченото.

„Доставка на тестени изделия и варива, захарни изделия, подправки и други продукти“

Доставка  на  хранителни  продукти за нуждите на проект „Топъл обяд в община Иваново” по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс, по Обособена позиция № 3: „Доставка на тестени изделия и варива, захарни изделия, подправки и други продукти” на поръчката. Видовете хранителни продукти, които ще се доставят, са определени в техническата спецификация към документацията за участие на поръчката по обособени позиции. Хранителните продукти следва да се доставят съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата документация. Посочените количества продукти в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хранителни продукти или да не се доставя до размера на посоченото.

„Доставка на хляб“

Доставка  на  хранителни  продукти на проект „Топъл обяд в община Иваново" по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс, по Обособена позиция № 4: „Доставка на хляб” на поръчката. Видовете хранителни продукти, които ще се доставят, са определени в техническата спецификация към документацията за участие на поръчката по обособени позиции. Хранителните продукти следва да се доставят съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата документация. Посочените количества продукти в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хранителни продукти или да не се доставя до размера на посоченото.

Buyer
ОБЩИНА ИВАНОВО
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
26 days left
Important dates
31 Aug - Publication date
28 Sept - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.