Csoportos balesetbiztosítás Héraklész sportolók

Deadline:2 Oct 2026, 10:00

Tender information
Hungary
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
EKR001524442026
Duration
12 months
Csoportos balesetbiztosítás megvásárlása a Héraklész Programban részt vevő utánpótláskorú sportolók részére. A Program résztvevői a hivatalos sporttevékenységet folytató, utánpótlás korú sportolók, összesen 951 fő. A biztosítottak létszáma a közbeszerzési eljárás végleges ajánlati felhívásában meghatározott létszámhoz képest legfeljebb + 30%-kal változhat. A szerződő felek a mennyiségi eltérést (mint a biztosítottak létszámában bekövetkező változást) olyan előre-látható és ismert módosulásnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét. A szerződés határozott 1 (egy) éves időtartamra jön létre. A határozott időtartam lejáratának időpontja: a kockázatviselés kezdő napját követő 1 (egy) év utolsó napjának CET 24:00 óra, kivéve, ha a Felek a szerződést további 1 (egy) évvel a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontjának megfelelően meghosszabbítják. Ez esetben a hatályba lépést követő 2 (kettő) év utolsó napjának CET 24:00 óra. A meghosszabbítás részletes feltételei a szerződéstervezetben foglaltak szerint. A kockázatviselés kezdetének tervezett időpontja: 2026. 11.10. Biztosítási összegek: - baleseti halál: 1.000.000 Ft, - baleseti rokkantság (1-100%): 2.000.000 Ft, - baleseti műtéti térítés (100 %): 1.000.000 Ft, - baleseti kórházi napi térítés (1-30 napig): 10.000 Ft, - csonttörés (egyösszegű): 100.000 Ft.

Csoportos balesetbiztosítás Héraklész sportolók

A Héraklész Programban részt vevő utánpótlás korú sportolók részére ajánlatkérő által meghatározott biztosítási eseményekhez tartozó csoportos balesetbiztosítási szolgáltatások nyújtása, 1 éves, határozott időtartamra, csoportos balesetbiztosítási szerződés keretében, amely Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozatával egy évvel meghosszabbítható. A Program résztvevői a hivatalos sporttevékenységet folytató, utánpótlás korú sportolók, összesen 951 fő. A biztosítottak létszáma a közbeszerzési eljárás végleges ajánlati felhívásában meghatározott létszámhoz képest legfeljebb + 30%-kal változhat. A szerződő felek a mennyiségi eltérést (mint a biztosítottak létszámában bekövetkező változást) olyan előre-látható és ismert módosulásnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét. Biztosítási összegek: - baleseti halál: 1.000.000 Ft, - baleseti rokkantság (1-100%): 2.000.000 Ft, - baleseti műtéti térítés (100 %): 1.000.000 Ft, - baleseti kórházi napi térítés (1-30 napig): 10.000 Ft, - csonttörés (egyösszegű): 100.000 Ft.

Buyer
Nemzeti Sportfejlesztési és Módszertani Intézet
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
26 days left
Important dates
4 Sept - Publication date
2 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.