Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla obiektów małej retencji nizinnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór

Deadline:7 Oct 2026, 07:00

Tender information
Słupski
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
SA.270.1.1.2026
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej obiektów małej retencji nizinnej w leśnictwach Mielno i Świelubie oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót na podstawie wykonanej dokumentacji. Zamówienie realizowane ze środków własnych i zewnętrznych w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3)”. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: 1) Część I - Wykonanie usług projektowych oraz nadzoru autorskiego dla zadania „Odbudowa mnicha w leśnictwie Mielno oddz. 156 h”; 2) Część II - Wykonanie usług projektowych oraz nadzoru autorskiego dla zadania „Odbudowa mnicha w leśnictwie Świelubie oddz. 295d”; 3) Część III - Wykonanie usług projektowych oraz nadzoru autorskiego dla zadania „Odbudowa dwóch mnichów w leśnictwie Mielno oddział 154g;

Część I - Wykonanie usług projektowych oraz nadzoru autorskiego dla zadania „Odbudowa mnicha w leśnictwie Mielno oddz. 156 h”

W miejscu wskazanym orientacyjnie przez Zamawiającego na załączonej ryc. 1 w SWZ należy zaprojektować budowę urządzenia służącego do piętrzenia i regulowania przepływu wody dalej zwanej mnichem, wysokość proponowanego spiętrzenia wody, ok. 2 m od dna zbiornika, pow. wydzielenia 1,45 ha oraz zaprojektować tylko w niezbędnym zakresie zabezpieczenie przeciwerozyjne skarp i brzegów istniejącego zbiornika retencyjnego. Planowana objętość retencjonowanej wody, ok. 290 000 m3, do obliczenia wielkość zretencjonowanej wody w efekcie podjęcia działań. Lokalizacja przedsięwzięcia - oddz. 156 h w leśnictwie Mielno, województwo pomorskie (22), powiat słupski (12), gmina Dębnica Kaszubska (032), dz. ew. nr 156, obręb Krzynia (0009).

Część II - Wykonanie usług projektowych oraz nadzoru autorskiego dla zadania „Odbudowa mnicha w leśnictwie Świelubie oddz. 295d”

W miejscu wskazanym orientacyjnie przez Zamawiającego na załączonej ryc. 1 w SWZ należy zaprojektować budowę urządzenia służącego do piętrzenia i regulowania przepływu wody dalej zwanej mnichem, wysokość proponowanego spiętrzenia wody, ok. 2 m od dna zbiornika, pow. wydzielenia 5,33 ha oraz zaprojektować tylko w niezbędnym zakresie zabezpieczenie przeciwerozyjne skarp i brzegów istniejącego zbiornika retencyjnego. Planowana objętość retencjonowanej wody, ok. 200 000 m3, do obliczenia wielkość zretencjonowanej wody w efekcie podjęcia działań. Lokalizacja przedsięwzięcia - oddz. 295 d w leśnictwie Świelubie, województwo pomorskie (22), powiat bytowski (01), gmina Kołczygłowy (042), dz. ew. nr 295, obręb Świelubie (0014).

Część III - Wykonanie usług projektowych oraz nadzoru autorskiego dla zadania „Odbudowa dwóch mnichów w leśnictwie Mielno oddział 154g”

W miejscu wskazanym orientacyjnie przez Zamawiającego na załączonej ryc. 1 w SWZ należy zaprojektować dwie budowle urządzenia służącego do piętrzenia i regulowania przepływu wody dalej zwanej mnichem, wysokość proponowanego spiętrzenia wody, ok. 3 m od dna zbiornika, pow. wydzielenia 2,0 ha oraz zaprojektować tylko w niezbędnym zakresie zabezpieczenie przeciwerozyjne skarp i brzegów istniejącego zbiornika retencyjnego. Planowana objętość retencjonowanej wody, ok. 60 000 m3, do obliczenia wielkość zretencjonowanej wody w efekcie podjęcia działań. Lokalizacja przedsięwzięcia - oddz. 154 g w leśnictwie Mielno, województwo pomorskie (22), powiat słupski (12), gmina Dębnica Kaszubska (032), dz. ew. nr 154, obręb Krzynia (0009).

Buyer
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Leśny Dwór
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
33 days left
Important dates
2 Sept - Publication date
7 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.