DNS 7 – Dynamický nákupní systém k zadávání VZ na vytyčení po KoPÚ ve Zlínském kraji

Deadline:8 Apr 2025, 06:00

Tender information
Zlínský kraj
Type
Contract
Procedure
Other single stage procedure
Ref. number
SP762/2025-525101
Estimated value
CZK 8,000,000
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
36 months
Předmětem veřejných zakázek na služby zadávaných v dynamickém nákupním systému bude vytyčení a stabilizace vlastnických hranic pozemků po provedených komplexních pozemkových úpravách v katastrálních územích ve Zlínském kraji, ve smyslu ust. § 12 odst. 2, zákona č. 139/2002 Sb. o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, v platném znění. Geodetické práce a výsledky jednotlivých zakázek pak musí odpovídat Zákonu o katastru nemovitostí č. 256/2013 Sb., (katastrální zákon), v platném znění a Vyhlášce o katastru nemovitostí č. 357/2013 Sb., (katastrální vyhláška), v platném znění.

DNS 7 – Dynamický nákupní systém k zadávání VZ na vytyčení po KoPÚ ve Zlínském kraji

Předmětem veřejných zakázek na služby zadávaných v dynamickém nákupním systému bude vytyčení a stabilizace vlastnických hranic pozemků po provedených komplexních pozemkových úpravách v katastrálních územích ve Zlínském kraji, ve smyslu ust. § 12 odst. 2, zákona č. 139/2002 Sb. o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, v platném znění. Geodetické práce a výsledky jednotlivých zakázek pak musí odpovídat Zákonu o katastru nemovitostí č. 256/2013 Sb., (katastrální zákon), v platném znění a Vyhlášce o katastru nemovitostí č. 357/2013 Sb., (katastrální vyhláška), v platném znění. – Předmětem veřejných zakázek na služby zadávaných v dynamickém nákupním systému bude vytyčení a stabilizace vlastnických hranic pozemků po provedených komplexních pozemkových úpravách v katastrálních územích ve Zlínském kraji, ve smyslu ust. § 12 odst. 2, zákona č. 139/2002 Sb. o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, v platném znění. Geodetické práce a výsledky jednotlivých zakázek pak musí odpovídat Zákonu o katastru nemovitostí č. 256/2013 Sb., (katastrální zákon), v platném znění a Vyhlášce o katastru nemovitostí č. 357/2013 Sb., (katastrální vyhláška), v platném znění.

DNS 7 – Dynamický nákupní systém k zadávání VZ na vytyčení po KoPÚ ve Zlínském kraji

Předmětem veřejných zakázek na služby zadávaných v dynamickém nákupním systému bude vytyčení a stabilizace vlastnických hranic pozemků po provedených komplexních pozemkových úpravách v katastrálních územích ve Zlínském kraji, ve smyslu ust. § 12 odst. 2, zákona č. 139/2002 Sb. o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, v platném znění. Geodetické práce a výsledky jednotlivých zakázek pak musí odpovídat Zákonu o katastru nemovitostí č. 256/2013 Sb., (katastrální zákon), v platném znění a Vyhlášce o katastru nemovitostí č. 357/2013 Sb., (katastrální vyhláška), v platném znění.

Buyer
Státní pozemkový úřad
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconIng. Jiří Dostáltenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconGeocentrum spol. s r.o.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconGEOZET s.r.o.tenderer status icon trophyAwarded
+ 7 more

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded (not all lots)
Important dates
10 Mar - Publication date
8 Apr - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.