Осигуряване на профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ - Пловдив

Deadline:29 Sept 2026, 20:59

Tender information
Пловдив
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
604844
Estimated value
€11,277.20
Duration
2 months
Предметът на настоящата обществена поръчка е за избор на изпълнител за осигуряване на профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в  ТП на НОИ – Пловдив. Видът на профилактичните медицински прегледи и изследвания е определен съгласно Приложение № 5 към чл. 8 от Наредба № 3/28.02.1987 г. за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците, чл. 9 от Наредба № 7/15.08.2005 г.  за минималните изисквания за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при работа с видеодисплеи и на база анализите на проведените през 2025 г. профилактични  медицински прегледи и изследвания в системата  на НОИ и предложение на обслужващата служба по трудова медицина.  Профилактичните медицински прегледи се извършват за всички служители на ТП на НОИ – Пловдив по списъчен състав, който към момента на изготвяне на техническите спецификации възлиза прогнозно на 261 служители, от които 236 жени и 25 мъже. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП комисията ще разгледа постъпилите оферти по т. нар. „обърнат ред“, регламентиран в чл. 61 от ППЗОП.
Buyer
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - гр. ПЛОВДИВ
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
26 days left
Important dates
1 Sept - Publication date
29 Sept - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.