Dynamický nákupní systém - nákup serverů s procesory Power

Deadline:14 Oct 2022, 12:00

Tender information
Hlavní město Praha
Czech Republic
Type
Contract
Procedure
Restricted procedure
Ref. number
VZ2022009
Estimated value
CZK 200,000,000
Contract type
Dynamic purchasing system
Duration
60 months
Předmětem plnění Veřejné zakázky je nákup serverů s procesory Power. Zadavatel požaduje v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) jednotlivých typů serverových technologií (HW a SW komponenty), včetně jejich příslušenství, SW licencí, dokladů nezbytných k jejich užívání, případně včetně HW maintenance a/nebo SW maintenance, bude-li maintenance pro konkrétní dílčí veřejnou zakázku požadována. Zadavatel může v rámci dílčích veřejných zakázek požadovat i montáž a instalaci serverových technologií. Poskytování HW maintenance a/nebo SW maintenance musí být poskytnuto v rámci servisního programu výrobce serverových technologií. Podrobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací včetně délky poskytování HW/SW maintenance bude vždy uveden v jednotlivých výzvách k podání nabídek v rámci DNS (dílčích veřejných zakázkách) společně s náležitostmi uvedenými v příloze č. 6 ZZVZ

Dynamický nákupní systém - nákup serverů s procesory Power

Předmětem plnění Veřejné zakázky je nákup serverů s procesory Power. Zadavatel požaduje v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) jednotlivých typů serverových technologií (HW a SW komponenty), včetně jejich příslušenství, SW licencí, dokladů nezbytných k jejich užívání, případně včetně HW maintenance a/nebo SW maintenance, bude-li maintenance pro konkrétní dílčí veřejnou zakázku požadována. Zadavatel může v rámci dílčích veřejných zakázek požadovat i montáž a instalaci serverových technologií. Poskytování HW maintenance a/nebo SW maintenance musí být poskytnuto v rámci servisního programu výrobce serverových technologií. Podrobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací včetně délky poskytování HW/SW maintenance bude vždy uveden v jednotlivých výzvách k podání nabídek v rámci DNS (dílčích veřejných zakázkách) společně s náležitostmi uvedenými v příloze č. 6 ZZVZ Předmětem plnění Veřejné zakázky je nákup serverů s procesory Power. Zadavatel požaduje v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) jednotlivých typů serverových technologií (HW a SW komponenty), včetně jejich příslušenství, SW licencí, dokladů nezbytných k jejich užívání, případně včetně HW maintenance a/nebo SW maintenance, bude-li maintenance pro konkrétní dílčí veřejnou zakázku požadována. Zadavatel může v rámci dílčích veřejných zakázek požadovat i montáž a instalaci serverových technologií. Poskytování HW maintenance a/nebo SW maintenance musí být poskytnuto v rámci servisního programu výrobce serverových technologií. Podrobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací včetně délky poskytování HW/SW maintenance bude vždy uveden v jednotlivých výzvách k podání nabídek v rámci DNS (dílčích veřejných zakázkách) společně s náležitostmi uvedenými v příloze č. 6 ZZVZ.

Dynamický nákupní systém - nákup serverů s procesory Power

Předmětem plnění Veřejné zakázky je nákup serverů s procesory Power. Zadavatel požaduje v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) jednotlivých typů serverových technologií (HW a SW komponenty), včetně jejich příslušenství, SW licencí, dokladů nezbytných k jejich užívání, případně včetně HW maintenance a/nebo SW maintenance, bude-li maintenance pro konkrétní dílčí veřejnou zakázku požadována. Zadavatel může v rámci dílčích veřejných zakázek požadovat i montáž a instalaci serverových technologií. Poskytování HW maintenance a/nebo SW maintenance musí být poskytnuto v rámci servisního programu výrobce serverových technologií. Podrobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací včetně délky poskytování HW/SW maintenance bude vždy uveden v jednotlivých výzvách k podání nabídek v rámci DNS (dílčích veřejných zakázkách) společně s náležitostmi uvedenými v příloze č. 6 ZZVZ

Buyer
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
buyer-email@mail.com
organization number
Contract award
tenderer iconTOTAL SERVICE a.s.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconGC System a.s.tenderer status icon trophyAwarded
tenderer iconSTORAGE ONE, a.s.tenderer status icon trophyAwarded
+ 1 more

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Contract awarded (not all lots)
Important dates
12 Sept - Publication date
14 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.