Gördülő Beruházási Terv – Homlokrakodó beszerzés

Deadline:5 Oct 2026, 08:00

Tender information
Győr-Moson-Sopron
Type
Contract
Procedure
Open procedure
Ref. number
EKR001672592026
Duration
6 months
A Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás részére 1 db homlokrakodó beszerzése. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében AK jelen ajánlati felhívásban és az azt kiegészítő közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, ill. szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati elhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget AKnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ATnek kell megadnia. AT kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az AK által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást AK tényszerűen megindokolja. A szerződés tárgyát képező áruval kapcsolatos műszaki elvárásokat és paramétereket, valamint a nyertes ajánlattevő feladatait és a szerződéses feltételeket részletesen a közbeszerzési dokumentumok részét képező dokumentáció, műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlattevő kötelezettségét képezi a fenti műszaki tartalomnak megfelelő eszközök szállításán túlmenően azok Ajánlattevő általi beüzemelése, próbaüzem elvégzése és a jótállási időn belül a garanciális, illetve a kötelező karbantartási feladatok elvégzése a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint.

Gördülő Beruházási Terv – Homlokrakodó beszerzés

1 darab homlokrakodó beszerzése. A homlokrakodó főbb műszaki, minimálisan elvárt paraméterei: - törzscsukló kivitelű - fokozatmentes meghajtás - teljesítmény 180 kW - dízel - pormentes kezelőfülke - klíma - vezetőülés légrugóval - védőtető és védőrács a szélvédőn - rádió - tolatásjelző berendezés - kopásmentes üzemi fékrendszer - tető forgólámpa - levegő előszűrő (nagy porterhelés miatt) - automata központi zsírzó berendezés kiegészítéssel - kétirányú hűtő ventilátor - vonószem - gumiabroncs: L5 vágásbiztos - hidraulikus gyorscserélő berendezés - hidraulika kiépítés szerelék váltóhoz - emelőszerkezet Z kinematikával - önsúly 19.000 kg - seprőadapter 2,8 m széles víztartályos, szemétgyűjtős - kanál forgáspont magasság min: 4600 mm - fix kanál 5 m3 - gallyfogós kanál nehéz kivitelű 3,5 m3 - csavarozható fordítható vágóél - kanál lengéscsillapítás - magyar nyelvű használati utasítás és alkatrész katalógus A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében AK jelen ajánlati felhívásban és az azt kiegészítő közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, ill. szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati elhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget AKnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ATnek kell megadnia. AT kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az AK által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást AK tényszerűen megindokolja. A szerződés tárgyát képező áruval kapcsolatos műszaki elvárásokat és paramétereket, valamint a nyertes ajánlattevő feladatait és a szerződéses feltételeket részletesen a közbeszerzési dokumentumok részét képező dokumentáció, műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlattevő kötelezettségét képezi a fenti műszaki tartalomnak megfelelő homlokrakodó gép szállításán túlmenően, annak Ajánlattevő általi beüzemelése, próbaüzem elvégzése és a jótállási időn belül a garanciális, illetve a kötelező karbantartási feladatok elvégzése a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint.

Buyer
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
buyer-email@mail.com
organization number

Documents

Document name
Upload date
File size
First document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Second document.pdf1 Jan 1970, 00:001 Bytes
Open for offers
30 days left
Important dates
3 Sept - Publication date
5 Oct - Deadline
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus
Start your free trial to explore exclusive features that help you win more tenders, faster:
AI-Powered Tender Insights
Buyer Contact Info
Key Tender Timelines

Already have an account?

Your privacy is important to us

We use cookies to improve your experience and evaluate each item on our site. By clicking further, you accept our use of cookies.