Mobiltelefoner och övriga telefoner med tillbehör
Deadline:N/A
Tender information
Sweden
Type
Contract award
Procedure
Open procedure
Ref. number
284/25
Estimated value
SEK 375,000,000
Contract type
Framework agreement
Duration
01/02/2026 - 31/01/2030
Upphandlingen omfattar inköp av Mobiltelefoner, telefoner, telefontillbehör, övriga varor och tjänster.
I ramavtalet läggs stor vikt på de tillhörande tjänsterna som planeras att utvecklas under ramavtalsperioden.
Buyer
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
2120001355
eric.ebler.allguren@ink.goteborg.se
Documents
Original notices
Document name | Upload date | File size | |
|---|---|---|---|
| 3 Sept 2026, 00:05 | 11.07 kB |
Buyer
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
2120001355
eric.ebler.allguren@ink.goteborg.se
Cancelled
Important dates
3 Sept - Publication date
Unlock Full Access with Mercell Bidding Business Plus